Posted on

Minimalistyczna łazienka – jakie sprzęty sanitarne się sprawdzą?

Warto wiedzieć, że nie w każdym domu można cieszyć się dużą łazienką. W mieszkaniach, które ulokowane są w blokach, ale także bardzo często w niewielkiej domach jednorodzinnych, łazienki są dosyć małe. Właściciele tych budynków przeznaczają niewiele miejsca na to, aby urządzić łazienkę. Warto jednak wiedzieć, że obecnie można nabyć naprawdę wysokojakościowe sprzęty sanitarne, ale także armaturę sanitarną, które wyróżniają się tym, że można zamontować zarówno w małych łazienkach, jak i dużych. Poniżej przedstawiamy dwa produkty, które sprawdzą się w minimalistycznej w łazience. Zachęcamy serdecznie do przeczytania naszego krótkiego artykułu.

Brodzik pięciokątny

Ciekawym urządzeniem sanitarnym jest brodzik pięciokątny, który sprawdzi się w minimalistycznej łazience. Oszczędność miejsca w łazience, dzięki niemu można wygodnie wchodzi pod prysznic i świetnie sprawdza się w geometrycznych aranżacjach, czyli w łazienkach, w których wykorzystuje się sprzęt w nieco kanciastych wymiarach, kwadratowych lub też prostokątnych. Co istotnie, brodzik pięciokątny świetnie sprawdzi się także jako narożnik w strefie kąpielowej. Produkty wykonane zostały z ultra gładkiego akrylu, który imituje konglomerat. Cechują się wytrzymałością, na uszkodzenia różnorodnych czynników mechanicznych. Mogą się składać z dowolnych elementów konstrukcyjnych, szklanych, ścianek, drzwi i mogą eksponować oryginalną baterię prysznicową. Jest to świetne rozwiązanie dla minimalistycznych w przestrzeni.

Szafka łazienkowa z blatem drewnianym

Każdy, kto chce postawić na niecodzienny design, ale także zależy mu na urządzeniu minimalistycznej łazienki, powinien zdecydować się na zakup świetnej szafki łazienkowej z blatem drewnianym, która będzie idealnie wpisywać się w nowoczesną i minimalistyczną łazienkę. Szafka wykonana została z wysokojakościowego drewna, prezentuje się niezwykle efektywnie i dizajnersko. To, co ją przede wszystkim wyróżnia, to olbrzymia funkcjonalność. Umywalka jest dosyć pojemna, tak samo, jak półki. Można w nich bardzo dużo schować. Korpusy wykonane zostały z płyty MDF foliowanej, a do wykończenia blatu wykorzystano laminat najwyższej jakości.