Posted on

Stół do jadalni rozkładany — zalety rozwiązania

Stół z rozkładanym blatem wydaje się idealnym rozwiązaniem czy to do jadalni w małym mieszkaniu, czy też salonie w domu jednorodzinnym. Stół do jadalni rozkładany to sprawdzony sposób na jednoczesne dopasowanie wielkości blatu do codziennych potrzeb domowników oraz szansa na zorganizowanie dodatkowego miejsca przy stole przy okazji np. rodzinnych spotkań. Jak dobrać styl stołu z rozkładanym blatem do współczesnej jadalni?

Dlaczego lepszy będzie stół do jadalni rozkładany, a niżeli z klasycznym blatem?

Stół do jadalni rozkładany powinien być przede wszystkim dobrany wielkością do pokoju. Inny będzie pasował do nowoczesnego wnętrza, a jeszcze inny do mieszkania w stylu glamour. Z całą pewnością opcja z dzielonym blatem, czyli tzw. stół z rozkładanym blatem, sprawdzi się tam, gdzie nie na nadmiar miejsca nie ma co liczyć. Małe pomieszczenia kochają nowoczesne rozwiązania, które w okamgnieniu pozwolą na ugoszczenie większej liczby gości. Kupując stół do jadalni rozkładany, w przypadku długiej jadalni, warto wybrać model owalny, a dla dużej rodziny prostokątny, gdyż to on pozwoli pomieścić większą liczbę osób w trakcie jednego posiłku. Nowoczesne mechanizmy rozkładania i składania stołów nie wymagają użycia siły. W mgnieniu oka praktycznie jedną ręką pozwalają na wyczarowanie dodatkowych centymetrów do biesiadowania. Stół do jadalni rozkładany uznanych producentów będzie równie stabilny co trwały i łatwy w utrzymaniu w czystości.

Zalety stołu z rozkładanym blatem na wymiarW przypadku małych pomieszczeń dobrze jest rozważyć zakup stołu z rozkładanym blatem na indywidualne zamówienie. Dzięki temu stół idealnie wielkością wpisze się w przestrzeń, a z drugiej strony pozwoli na przyjęcie gości, czy położenie większej ilości potraw po rozłożeniu. Dla osób ceniących praktyczne i estetyczne rozwiązania dobrym pomysłem będą stoły do jadalni rozkładane na bazie okręgu.